שמעת על יונים שליליים?

GOOD CARE

 -ערב טוב יעל,

אנחנו מאד שמחות שאת איתנו הערב. חוץ מהעובדה שאת הקמת את GOOD CARE וגם מנהלת את החברה, אנחנו לא ממש מכירות ולכן נשמח לשמוע קצת עליך.

 -אני חרדית, בת 40, גרה ברחובות, נשואה + 7 ב"ה, אוהבת את הטבע ובעיקר ליצור יש מאין

-איך הגעת לייבוא? ולהמציא את גוד כאר?

-אז גם אצלי כמו אצל הרבה אחרות כמוני: מתחתנים ומתחילים להגיע הילדים, הריון ולידה, ושוב הריון ושוב לידה, כבר לא יודעים אם את יולדת או הריונית. אני הייתי בעיקר גם וגם, יולדת עוברים כ-4 חודשים ושוב הריון ב"ה .ובהריון השלישי על אותו הרצף הגיעו תאומים, כך שמצאתי את העצמי נשואה 

קצת יותר משלוש שנים עם ארבעה תינוקות. זה היה מאתגר ולא פשוט, ממש כמו רביעייה.

אני זוכרת שבחודשים הראשונים היו לנו ארבעה עם בקבוקים וטיטולים .עכשיו  ב"ה הם כבר גדולים ומתוקים, חסד השם .אבל יש גם את ההתמודדות הפיזית של ההיריון והלידה, ובכל לידה הגוף משתנה וזה לא קל.

גם אני כהריונית ויולדת חיפשתי אחר פתרונות יעילים עבור ההתמודדות שלי וכך נחשפתי לעולם הטבעי. התחלתי ללמוד את התחום בין ההיריון השני לשלישי, שזה קצת יותר מעשר שנים. חברה שמטפלת בשיטות טבעיות, ומבקרת בתערוכות ברחבי העולם  הפגישה אותי עם מוצר שנקרא ANION.

היו אלו בעצם פדים עם משטח של יונים שליליים של חברת וינלייט, והיא הציעה לי גם לשווק אותם לנשים נוספות.

אני אדם מאד יסודי, ומאד קשה לי להאמין שמוצר כזה או אחר הוא כמו שמבטיחים לי … עד שאני בודקת בעצמי . ואכן פלא. התחבושות היו טובות, אז מכרתי אותן והרבה נשים קנו ממני את התחבושות, ודווחו שבעיות וגינליות כמו כתמים, דימומים חזקים, פטריות ואפילו בריחת שתן, נוצר שיפור ניכר לאחר שימוש בתחבושות. וכך לאט לאט נכנסתי לתחום. בהתחלה קניתי מאותה חברה ומכרתי ועד שהפכתי למשרד הראשי לשיווק התחבושות האלו בארץ, כולל הדרכות וחוגי בית, ולבסוף גם המשקיעה היחידה בייבוא בשיתוף עם אותה חברה .

 -מדהים, איך החיים מובילים אותנו למחוזות מעניינים.

אז מה את מייבאת היום?

במשך כ4 שנים שיווקתי את התחבושות וצברתי המון ניסיון וידע באופן השימוש המדויק לכל בעיה, בחומרי הגלם ובמבנה של התחבושות .

במאמר מוסגר אני יכולה לגלות לך שבמשך כל אותן 4 שנים, כל מה שהניע אותי ונתן לי כוח להמשיך היה מכתבים עם סיפורים אישיים של נשים שהשתמשו במוצרים ורצו להגיד תודה .עבדתי ללא משכורת כלל, כל הכסף שנכנס גם יצא .

במהלך השנים האלו היו מספר פעמים שמאד רציתי לעשות שינוי בתחבושות. הרגשתי שאין התאמה מלאה לאישה, וככל שחשבתי על זה יותר, הבנתי שלא יכולה להיות התאמה מלאה לאישה, אם נמתכנן, המעצב והיצרן הם גברים.

חשבתן על זה פעם? נשמע לכן הגיוני שמוצרי ההיגיינה הנשיים מתוכננים ומיוצרים ע"י גברים?! רק אישה באמת מבינה מה אישה צריכה

 כל כך נכון!!!!

ולכן החלטתי לעשות מעשה, היה צריך הרבה אומץ, כי לא היה לי כסף להשקיע .לקחתי הלוואות, וגייסתי כסף ממשפחה, חמי מאד תמך והאמין בי. הוא השקיע מכספו בצורה נדיבה ביותר, וכך יצאתי לדרך ומותג GOOD CARE נולד.

כיצרנית, הצלחתי להוזיל את העלויות ב30%, עד שבסופו של דבר המחיר לצרכן ירד. בזמנו תחבושת כזאת עלתה 50 ₪ לחבילה .וזה עוד לפני שמדברים על שיפור איכות הבדים והתאמת את פונקציית האניון למדויקת ביותר. היום יש לנו תרכובת ייחודית בכל העולם .

מאז ועד היום, אני מאד קשובה לצרכים של הנשים. אני מפתחת ומייצרת לפי הדרישות, וליין המוצרים שלנו גדל בהתמדה .

מרגש לראות אישה שהיא יזמת, שלא חוששת לקפוץ למים, מקבלת גב חזק מהמשפחה, והכי חשוב – חרדית, משלנו!

כן, הגב היה חשוב מהכל, ללא תמיכה אי אפשר

מהו ליין המוצרים של 'גוד כאר' היום?

ראשית חשוב לי להסביר שאנחנו לא רק מייבאים. אנחנו מייצרים את המוצרים שלנו במפעלים בסין לפי דרישה מפורטת. כלומר – בוחרים את הבדים ואת כל שאר חומרי הגלם המרכיבים את המוצרים שלנו, ולכן הידע שלנו בתחום הוא הנרחב ביותר. היום כל אחד יכול לייבא מוצרים מחו"ל, אבל לא כל אחד יכול לייצר. כדי לייצר מוצר טוב חייבים ידע מקצועי נרחב כולל אלו חומרי גלם יש בשוק, מה טוב ומה פחות, איך הבחירות שלנו משפיעות על המוצר ועוד.

באופן כללי, בגלל שאני אדם עם שאיפה לשלמות, אני נתקלת בקשיים בהרבה מקומות, אבל בייצור האופי הזה רק מקדם את החברה, ולכן המוצרים שלנו הם מושקעים, הלקוחות שלנו נהנות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אני לא מתפשרת על כלום, וכל הזמן משפרת עוד יחד עם התקדמות הטכנולוגיה .

יש לנו פדים לימי המחזור, פדים לאחר לידה, תחתוניות לבריחת שתן. רק אצלנו יש 10 יחידות בחבילה, כלומר 2 יחידות יותר מהמתחרים בשוק, ועכשיו גם גודל חדש: גדול יותר (29 ס"מ) וסופג פי 5 מתחבושת רגילה כדי שתהיה התאמה מרבית עבור יולדות .

מתן מענה הלכתי, הוא חלק מאד חשוב עבורי, ותמיד אנחנו מתייעצים עם רבנים ולכן מעבר לנעילת נוזלים כפולה, שזו הטכנולוגיה החדישה  ביותר, והעובדה שהתחבושת רכה, דקה ונוחה במיוחד יש לנו גם מגני תחתון לשימוש יום ימי המוגדרים כצבעוניים, וגם מוגדלים שהם 100% בצבע לבן, ולכן כשר ל-7 נקיים על פי פסק  הלכתי של הרב משה שאול קליין. יש גם תחתוניות בצבע שחור כדי שלא יראו הפרשות שונות, וצריך אישור שימוש מרב לגבי השימוש בשחור .

אנחנו היחידים בעולם עם מוצר זה, וייצרתי אותי אחרי המון בקשות מנשים שהכתמים שלהן לא מהרחם ומחפשות שחור .כרגע הוא בייצור משופר, מקווה שבע"ה בקרוב ממש יהיה בארץ .

מדהים.  אבל אני חייבת לשאול שאלה שלא מאפשרת לי להמשיך הלאה. 

איך את מנהלת את הייצור של good care? ידוע שחייבים לפקח על המפעלים במיוחד אם מדובר במפעלים סיניים.

בס"ד יש כל מיני אפשרויות לפקח מרחוק. אני אף פעם לא נסעתי לשם.

לזה לא ציפיתי:)

במהלך הזמן היו הרבה שאמרו לי שאני משוגעת, אבל אני מתנהלת עם הרבה אמונה. אם מגיע הפסד כספי הוא יגיע גם אם אני אסע לשם. וב"ה השם זימן לי ספקים טובים.

מה ההבדל בין המוצרים שלך לאחרים בשוק?

כבר אספר לך אבל לפני זה חייבת לומר עוד משהו על רפידות ההנקה המדהימות שלנו .

את הרפידות אני כבר שנים רוצה לייצר, אבל לא מצאתי משהו שסיפק אותי, עד שב"ה לפני כשנתיים מצאתי את הספק שיכול לייצר כמו שחשקה נפשי: הכי דקות שאפשר – טכנולוגית הדור הבא, ספיגה מדהימה של כ- 100 מ"ל, שיכבה עליונה במרקם חלת דבש, לספיגה מהירה של נוזלים, ולכן היא נושמת לכל אורך השכבות – דבר חשוב ביותר להורדת לחות, מותאמת בצורה מושלמת לגוף ולא רק שלא מרגישים או רואים אותה, היא גם ממש נוחה, עטופה בצורה סטרילית אחת אחת ומגיעה עם שטח האניון שנשים מדווחות שמאד מאד עוזר להן להקלה על גודש, פצעים, כאבים, פטריה, דלקות וחום .

היו גם מספר לא מבוטל של נשים שדיווחו שזה הגביר להן את החלב .

משטח האניון זה יונים שליליים? 

לי זה נשמע כמו משהו מעולם החי… וקצת מלחיץ, אז נשמח להסבר

יש 3 מושגים שאני ממליצה לדעת לכל אישה ואדם

רדיקלים חופשיים, נוגדי חמצון ויונים שליליים.

באוויר שלנו יש חלקיקים שבנויים עם מטען חשמלי של פלוס ומינוס, כמו בבטריות. כל עוד הם זוג אין בעיה, הם לא מפריעים לנו. אבל בגלל זיהום אוויר ומכשירי חשמל החלק של המינוס נהרס ונשאר רק הפלוס. כך הוא הופך לרדיקל חופשי, הוא נעשה עצבני ומחפש את בן הזוג שלו – המינוס. בשלב הזה הוא פוגע לנו בעור הפנים וגורם להזדקנות העור, הוא נכנס לגוף ופוגע במעטפת של התאים ועוד. מה שיכול לשמור עלינו מפגיעה מהם אלו נוגדי חימצון שנמצאים בטבע בכמה צורות כמו ויטמינים A ו- E בפירות אדומים ואת היונים שליליים שהם נוגדי  חימצון ברמה גבוהה.

חמצון 0 הוא תהליך ריקבון. כמו שהבננה הופכת לשחורה. יונים שליליים הם חלק ממרכיביו של האוויר ונקראים גם הוויטמינים של האוויר .הם בעצם הנשאים של החמצן, ככל שיש יותר יונים באוויר כך מגיע  אלינו יותר חמצן. הם החיילים שמגינים על הגוף וגם הרופאים שבונים מחדש את מעטפת התא.

הבעיה מתחילה כשאין מספיק יונים שליליים במקומות שאנחנו נמצאים בהם בגלל כל מכשיר החשמל, זיהום האוויר, צפיפות האוכלוסין ועוד .

באזורים גבוהים, עם הרבה עצים או ליד מקורות מים יש ריכוז גבוה וטוב של יונים שלילים שיכול להגיע אפילו ל- 5000 יונים לסנטימטר מעוקב. לעומת זאת בעיר אנחנו מסתובבים באזורים של בין 150-200 יונים לסנטימטר מעוקב .כך יוצא שהרבה פעמים יש לנו כאבי ראש ללא סיבה, או מרגישים נורא עייפים למרות שישנו טוב בלילה.

אני רוצה לתת כאן הצעה טובה, במיוחד עכשיו כשמתחיל הגשם: זרימת מים מייצרת יונים שליליים בכמות גבוהה, לכן אני ממש ממליצה עכשיו, אחרי שיורד גשם, לצאת לסיבוב הליכה בחוץ ולשאוף הרבה אוויר, נשימות עמוקות, אתן ממש מחזקות מערכת חיסון בצורה הזאת .

מניסיון שלי אני יכולה לומר שאפשר לחלק את השפעת היונים השליליים למספר תחומים מרכזיים: 

היונים מסייעים  לזרימת דם טובה יותר וחיזוק מערכת החיסון, לאיחוי רקמות מהירה וטוב יותר של חתכים, ופצעים, הם נלחמים בחיידקים, בקטריות ווירוסים כמו כוויות, דלקות, ופטריות ואפילו מסייעים לשרירים תפוסים או משוחררים.

לפני שנעבור למחירים, רק שאלה נוספת על היונים השליליים: איך מוסיפים אותם למוצרים?

בgood care עושים את זה במעבדה בטכנולוגיה מיוחדת. שם מנפיקים את היונים שליליים ואז מעבירים אותם למשטח מבד לא ארוג שנמצא בפדים. הם נשארים שם עד שהם משתחררים באמצעות תנועה, חום, ולחות.

חום – חום הגוף מספיק, לחות – באזור הנשי יש לחות, ותנועה – יושבים קמים הולכים. כך היונים מתחילים להשתחרר ולכן יש תוקף של 3 שנים למוצרים.

ועכשיו, אחרי כל התהליך הכולל ייצור מוצר איכותי והוספת היונים, מה המחירים של המוצרים?

מחיר מלא של התחבושות ומגיני תחתון הוא 35 ₪ לחבילה, ישנם קופונים בנקודות המכירה 3+1

כלומר בקנית 3 חבילות הרביעית חינם, או 4 ב- 100 ₪.

רפידות ההנקה והמדבקות עולות 40 ₪ לחבילה, ולעיתים יש מבצעים בנקודות המכירה .

האם יש משלוחים עד הבית?

בחלק מנקודות המכירה עושים משלוחים. אנחנו לא מוכרים לצרכניות אבל אני אשמח לפנק את הנשים כאן בקבוצה, אפשר?

בהחלט!

אני אשמח להעניק גם לנשים כאן את האפשרות הזאת, לקבל מעטפה מפנקת הכוללת דוגמיות חינם של הרפידות. יש במעטפה גם קופון מתנהעל כל קניה של 2 חבילות רפידות מקבלים חבילת תחבושות / מגני תחתון חינם לבחירתך .

תכנסנה לקישור הזה להרשמה     https://n.sendmsg.co.il/f18089/form

מי שחסומה יכולה לשלוח מייל עם המילה דוגמית למייל הזה Goodcare65@gmail.com

אתן יכולות להירשם כבר עכשיו – ראשונות מכולן 

ואת המעטפה אנחנו נשלח בעוד כשבועיים בע"ה שהקמפיין יתחיל

מתוך הבנה נשית, אנו מבינים שאישה שמתמודדת עם אי נוחות נשית, צריכה לווי ותמיכה צריכה התאמה של המוצרים לצרכים שלה,  יחס אישי והבנה מלאה להתמודדות שלה, אנושית ומקצועית , ולכן יש לנו יועצות מכירה והסבר בכל הארץ בפרט באזורים החרדיים. יועצות אלו עברו הכשרות מקצועיות מהחברה וניתן לרכוש אצלן את המוצרים.

המיוחד אצלן, זה שהן לא רק מוכרות אלא הן מקצועיות ומבינות. הן יודעות לבצע התאמה מושלמת וליווי אישי הניתן כחלק מהשירות שלהן .

זאת גם במה לקרוא לנשים נוספות המעוניינות לקחת חלק בשליחות הזאת ולהרוויח גם חסד וגם פרנסה ולהיות יועצות בקהילה, לפנות אלינו .

יחד עם זאת כמענה נוסף ניתן להשיג את המוצר גם בבתי מרקחת וטבע מובחרים ברחב הארץ .

בטלפון של שירות הלקוחות שלנו – 077-4322-090 אנחנו שמחים לענות לכל אחת, בכל שאלה ובקשה וגם לתת לה מידע על נקודת המכירה הקרובה אליה. אפשר לפנות אלינו גם במיילoffice@good-care.co.il.

שניה לפני שנעבור לשאלות מחברות הקבוצות, מה החלום שלך בעסק?

איכות חיים טובה יותר לנשים בישראל בהתמודדות באי נוחות נשית בכל תחומיה. אני שואפת שכל אישה בישראל תכיר את GOOD CARE  ותדע שיש לה פתרון קל, זמין וזול לאיכות חיים טובה יותר, והקלה משמעותית באי נוחות נשית. כי למה לסבול אם אפשר אחרת?

שאלות מחברות הקבוצה

  1. שמעתי מהרבה נשים שמשתמשות במוצרים שלכם ומאוד נהנות. אך עם זאת גם שמעתי שישנם כימיקלים באותם המוצרים. אשמח לשמוע פרטים אם אכן קיים הדבר, ובכלליות מהם יונים שליליים ואיך זה עובד בלי כימיקלים?

קודם כל אני שמחה שאת שואלת. לתחבושות שלנו קוראים "התחבושת הבריאה" כי אין תוספות של אלכוהול, היא ללא בישום אלא רק חומרים אורגינליים שלא עברו תהליך של מיחזור (בתהליך כזה יוצאים כימיקלים). גם הדבק שאנחנו שמים הינו דבק טבעי והבד הוא באיכות הטובה ביותר. יחד עם זאת התחבושות הן לא מוצר ירוק אבל מדובר באטומים של חמצן ולא בכימיקלים.

2. האם מותר להשתמש בהריון?

המוצר בטוח לשימוש בהריון, אבל בגלל שהגוף עובר הרבה שינויים בשלושת החודשים הראשונים, אני לא ממליצה להתחיל משהו חדש בתחילת ההיריון. למשל אם לא אכלת בננה מעולם אל תתחילי ב3 חודשים הראשונים של ההיריון, אבל במידה שהשתמשת במוצרים לפני היריון והגוף כבר מכיר

-אז אפשר להשתמש כל הזמן.

3. אפשר לשלם באשראי?

ברוב נקודות המכירה ניתן לשלם באשראי

4. אני מאד סובלת מגירודים באזור הנשי. כשהייתי אצל הרופאה היא לקחה משטח לבדיקת פטריה וחזרה תשובה שלילית. האם המוצרים שלך יכולים לעזור לי?

אני בהחלט ממליצה לך לנסות. אין 100 אחוז הצלחה, אבל יש אחוזי הצלחה גבוהים, ובמחיר שווה לכל נפש, את יכולה לאפשר לעצמך איכות חיים.

היה לי עוד מקרה של אישה אחרי גיל המעבר שסיפרה שהיא סובלת מגרד ורגישות באזור שנים רבות אין תכשיר שהיא לא ניסתה – משחות, נרות וכל מה שאפשר אבל כלום לא עזר לה, אחרי שבוע של שימוש בתחבושות לבריחת שתן, כל התופעות עברו לה. היא תקשרה אלינו בהתרגשות ואמרה: הלוואי שהייתי פוגשת את המוצר מוקדם יותר

 .

5. מה זה המדבקות האלו?

המדבקות הן עוד מוצר בלעדי. מדובר במדבקות אניון שזה בעצם הפטנט עצמו ומדבקה. נשים רבות מדווחות לנו שהוא עזר להן ובני המשפחה בציפורן חודרנית, תולעים אצל ילדים, כוויות, חתכים, פצעים, שושנה, שרירים תפוסים ועוד.

6. גוד קאר עוזרים גם לקצר את הדימום והכתמים אחרי לידה?

יש לנו הרבה דיווחים מיולדות שכן. יולדת אחת שלחה לנו מכתב שבו היא מספרה שהיתה מסתבכת עם כתמים שונים בתקופת ההנקה, ועכשיו אחרי הלידה השביעית שלה הציעו לה להשתמש במוצרים שלנו 

והתוצאות מדהימות. 

אישה אחרת מספרת שהיתה עם  התקן לאחר הפלה והיא סבלה מכתמים במשך 9 חודשים, בקושי היתה יומיים בחודש טהורה, לאחר שימוש של החודש הראשון היתה שבועיים ללא כתמים או דימום.

7. אפשר להתחיל להשתמש מיד אחרי לידה?

יולדות מדווחות שזה עזר להם התנקות מהר יותר, הרגיע את ההתכווצויות והכאבים. אבל ברגע שאת מתנקה ומתחילה לספור, תפסיקי את השימוש.

8. האם זה עוזר גם לנפיחות באזור הנרתיק בזמן הריון. ראיתי שמישהי בקבוצה שאלה השבוע ולא היה לה מענה על הנפיחות בעיקר לאחר קיום יחסים.

במידה והנפיחות נגרמת כתוצאה מלחץ פנימי של העובר ומתגברת ביחסי אישות אז זה יכול להקל אבל לא בטוח שזה יעבור לגמרי, מכיוון שיש לחץ על האזור. אבל במידה ואין לחץ, כלומר הריון צעיר אז זה מצב שונה וסיכוי להעלמת הנפיחות והלחץ הוא גבוה מאד. אבל צריך להבין שזה תהליך ולא תמיד רואים את התוצאה תוך יום.

9. לגבי המדבקות שמעתי פעם שעוזר לגמילה בילדים. 

האם יש הוכחות .האם זה נכון?

כן, יש הרבה דיווחים שזה עזר לכל הגילאים, מגיל 6 ועד 19.

יעל, נשמח למס' מילים לסיום

אני ממש מודה לנעמה על הבמה החשובה הזאת, ומאחלת לכולן איכות חיים נשית והמון שמחה.

לבדיקת נקודות מכירה באזור שלך 077-4322-090 או Office@good-care.co.il

לינק לנקודות המכירה של מוצרי GoodCare ברחבי הארץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *